Urządzenie dla leniwych "dawaczy" prezentów.

Następna okazja na wręczenie prezentu i następne udawane „ojeeej ale suuper” przez obdarowywaną koleżankę. Jeśli jesteśmy wyposażeni przez Stwórcę magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze potężną mocą braku lenistwa, możemy sami stworzyć niepowtarzalny podarunek. Znając realia, powyższe supermoce nie występują zbyt często w pakiecie. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie porażających umiejętności aktorskich koleżanki, której urodziny się zbliżają, wytężmy nasze głowy oraz łącza sieciowe i poszukajmy czegoś ciekawego w internecie.

Prezenty
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Nawet tradycyjny, acz użyteczny prezent w postaci szklanej formy wypełnionej ulubioną substancją, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w szykownej skrzynce. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie dodanie do niej jednorazowo wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania naczyń szklanych, które tak czy inaczej pojawią się na przyjęciu. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy wręczyć jeszcze bardziej wysublimowane podarunki.„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą koleżankę” czy inne tego typu, ciut trącące wazeliną treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w dziesiątkę. Idąc tą drogą, świetnym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją stworzoną specjalnie na tę okazję. Taki prezent wykonany ze szkła i corianu, może z powodzeniem imitować luksusowy kryształ i marmur. Liczy się efekt.

Dla osoby, z którą dzielimy niedolę pracy biurowej, fantastycznym podarunkiem może się okazać tabliczka na drzwi do domu z jej nazwiskiem oraz sprytną interpretacją jej pozycji w firmie. Przyjemnie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w na prawdę. Idąc dalej – dla właściciela samochodu bardziej wiekowego niż on sam, nie ma lepszego gadżetu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek (zobacz ciekawy pomysł na breloki grawer) z logo firmy producenta autka.

Kiedy jednak chcielibyśmy podarować znajomej osobie coś praktycznego i znamy jej rozmiary, warto zastanowić się nad kupnem odzieży. Kobietom na pewno do gustu przypadną suknie i sukienki (suknie i sukienki na stronie Mężczyźni z kolei zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tutaj: Spodenki męskie Puma), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście zmaterializowanie własnego pomysłu. Kryształowo - marmurowa statuetka w formie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do jubilata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:42:33
Tagi: imieniny, podarunki, koszulki, prezent, butelki, okazja