Muzyka z Islandii to coś niezwykłego!

Dzisiaj głównie o muzyce z Islandii. Bo chociaż statystyczny Polak przede wszystkim słucha typowo amerykańskich i polskich piosenek, to jednak na szczęście nie można powiedzieć, że bardziej niszowi twórcy są w kraju nad Wisłą w zupełności deprecjonowani, niesłuchani.


Napisał: RossinaBossioB
Co prawda muzyka etniczna płyty cd/dvd jest bądź co bądź niezbyt znana, ale na szczęście wcale nie jest aż tak kiepsko. Bardzo cieszy, iż w chociażby wrześniu w naszym kraju będzie grał Gus Gus - zatem wybitny zespół z Reykjaviku. W ogóle jest tak, że Reykjavik cechuje się doskonałym życiem nocnym, islandzkie bary posiadają fenomenalny klimacik.

Cieszy również to, że zespół Gus Gus nie będzie grał tylko w Stolicy, lecz także we Wrocławiu czy Poznaniu. W zasadzie tych miejsc będzie większa liczba, a więc islandzka muzyka elektroniczna płyty cd/dvd jest dosyć modna, a przynajmniej wśród takiej trochę bardziej wyrobionej publice (słuchaj szlagierów muzycznych kiedy i gdzie tylko chcesz: płyty z muzyką etniczną). Ogromne podziękowania dla Bjork, pewnie większość lekko ponadstandardowych fanów muzyki kojarzy tę islandzką gwiazdę. Wzbudzała ona niegdyś niemałe kontrowersje, choć naturalnie to nie były zwykłe kontrowersje, coś taniego, na siłę. I właśnie dzięki Bjork mroźna Islandia dała radę pozyskać znaczną estymę, szacunek wśród milionów osób na calutkim świecie.

Powiedzmy tworzona przez nią muzyka filmowa płyty cd/dvd jest niemalże dziełem sztuki. Dużo osób i tak nie kupuje stylu Bjork - no i OK, przecież któż powiedział, iż zawsze nawet ktoś wspaniały nie musi być automatycznie uwielbiany przez każdego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj kluczowy link (http://www.scenariuszzycia.pl/cykle-numerologiczne/) na opisany temat. Ukażemy Ci atrakcyjne informacje!

Pewnie Bjork to nawet bardziej odpowiada...

Na sam koniec trzeba jeszcze trochę napisać o zapewne mało komu znajomemu piosenkarzowi... Mowa o Asgeirze - chłopak ma wyłącznie 22 lata, lecz jego niezwykły styl sprawia, że w zupełności jakoś nie widać braku większego doświadczenia. Zresztą tak naprawdę jego wiek jest dużą zasługą! A więc jeśli któregoś melomana mocno zainteresowała niezwykła, inna, niż inne muzyka, niech najzwyczajniej w świecie zdecyduje się sięgnąć po muzykę z Islandii. Nawet islandzka muzyka dziecięca płyty cd/dvd jest naprawdę czymś fajnym, godnym polecenia (wzbogać prywatną płytotekę w prawdziwe klasyki: muzyka dla dzieci płyty cd).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:40:25
Tagi: muzyka, CD, DVD, zespoły, płyty, muzyka filmowa