Modne zegarki firmy Timex

Mogłoby się wydawać, że w erze ogólnie dostępnej elektroniki, telefonów komórkowych i smartfonów zegarki zupełnie stracą na znaczeniu. Przecież każdy telefon czy smartfon czas pokazuje, a wielu ludzi ma ich co najmniej jeden przy sobie. Lecz mimo to sprzedaż różnych zegarków cały czas trzyma wysoki poziom, w dalszym ciągu jest wiele osób, które uważają to urządzenie za element ozdoby i podkreślenia własnego stylu. I dobre modele zegarków tak należy traktować.

Wystarczy przyglądnąć się na przykład kolekcjom firmy Timex, znajdziemy w nich co najmniej kilka różnych serii dedykowanych dla przeróżnych grup odbiorców. Oczywiście praktycznie wszystkie, jak to na tę firmę przystało, charakteryzują się wyśmienitą precyzją i jakością wykonania. Timex przez wielu uważany jest za jedną z najlepszych firm produkującą zegarki. Oczywiście wielu producentów ze Szwajcarii jest na podobnym poziomie, a nawet może przewyższać jakością produkty Timexa, ale w opinii klientów ta marka jest na dobrej pozycji.

Zegarki tego producenta będą się nadawać na każdą okazję, i każdy znajdzie egzemplarz, który mu się będzie podobał. Timex T2N793 (zobacz produkt) to klasyczna elegancja, stylistkę zaprojektowano w ciemnej, czarno szarej kolorystyce, z jedną złotą wskazówką sekundnika, która podkreśla charakter tego modelu.

Timex T2N795 to ta sama seria produktów, różniąca się od swoich poprzedników kolorami. Ten model jest całkowicie szary, nawet ze wskazówkami i paskiem ze skóry, i prezentuje się przez to naprawdę dyskretnie i elegancko.

Bardzo zalecamy ten portal wszystkim, którzy bez efektów poszukują artykułów o analogicznej tematyce i które są równie niebanalne. Kliknij i sprawdź.

Opisywane modele czasomierzy posiadają kwarcowy mechanizm, koperta jest wykonana ze szlachetnej stali, a szkiełko z solidnego, odpornego na wszelkie zarysowania szkła kwarcowego. Ale zegarki firmy Timex to nie jedynie zegarki eleganckie, lecz także sportowe. Należy do nich na przykład Timex T49799, ten model jest wstrząsoodporny, dzięki czemu może być noszony przez aktywne osoby, a także posiada datownik, stoper i podświetlaną tarczę. Tarcza ma stylowy, szafirowy odcień, a całość będzie uzupełniać stalowa bransoleta.

Czy ten wątek bardzo Ci się spodobał? Jeśli tak, to pójdź dalej i zobacz informacje, w które obfituje inny portal.

Za to zegarek Timex T49954 wyposażony został w pasek ze skóry, dzięki czemu ma on sportowy lecz elegancki styl.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:40:25
Tagi: zegarki, sport, firmy, Timex