Sympatia, związek i pomyślność we dwoje.

Trudno odmówić racji tym, którzy wygłaszają peany, opowiadając o zadowoleniu we dwoje. Satysfakcjonujący i pełen miłości związek, to jedna z przyjemniejszych stron życia. Większość z nas ma silną chęć afiliacji i przywiązania społecznego. Z tej przyczyny, z reguły bez skrępowania i bez problemu poznajemy się, ale jak wyszukać towarzysza Wielkiej Brytanii i stworzyć więzi, które przetrwają długie lata . Nikt nie lubi uczucia osamotnienia i niezrozumienia. Przede wszystkim mieszkając na obczyźnie.

romantyczna róża
Napisał: Kumar's Edit
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nierzadko pielęgnujemy nawet niebezpieczne dla nas związki, żeby tylko kogoś mieć. Uwielbiamy przecież towarzystwo innych ludzi . Z ochotą tworzymy wspólnoty także dlatego, że prościej jest nam osiągać własne zamierzenia, dążenia i pomysły. Wiele naszej siły, serca i rozumu skupiamy wokół związków z innymi: z rodziną, sympatią, z przyjaciółmi. I na nieszczęście niechętnie uznajemy przegrane w relacjach z innymi. Zatem warto byłoby się przypatrzeć temu, jak realizuje się więzi, jak się w nich funkcjonuje, czy mamy wiedzę jak budować dobre stosunki ludzkie, czy potrafimy korzystać z podpory drugiej osoby. Dla zainteresowanych - .

Kochające się pary wzajemnie stymulują się intelektualnie, uczą się od siebie, zagrzewają do wspólnego trudu, aktywności i wyśmienitej zabawy. Naturalnie troszkę samotności od czasu do czasu jest dobra i niezbędna każdemu, ale lepiej dla nas, żeby nie był to nasz sposób na życie. Najistotniejsze to wiedzieć kim się jest, mieć wiedzę na temat tego, co nas ukształtowało, jaki jest ten nasz emocjonalny balast, noszony od dzieciństwa, z domu rodzinnego. Należy uzmysłowić sobie nasze urazy, skrywane uczucia i potrzeby. Wtedy mamy świadomość czego pragniemy i co nas w tym spowalnia, a to już połowa drogi do dobrego, szczęśliwego związku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-16 10:22:13
Tagi: pary, uczucia, relacje