Prezenty przeżycia - niestandardowe przygody, które zapamiętasz na całe życie

Kiedy mamy zamiar zrobić komuś rzeczywiście świetny prezent musimy wziąć pod uwagę to, co dana osoba uwielbia. Dlatego kupno upominku nie jest banalne. Zwłaszcza, jeśli znamy kogoś sporo lat i zdaje nam się, że już wszystko, co dało się wymyślić – wymyśliliśmy. Jednak są takie pomysły na prezenty, które na pewno będzie zaskakujące jubilata.

Lot balonem
Napisał: tour geek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto kupić danej osobie na przykład lot balonem lub skok ze spadochronem. Choć może się wydawać to zbyt ekstremalne, to takie prezenty, które dają możliwość przeżycia, czegoś zupełnie nowego są najlepszym pomysłem. Każdy doskonale wie, że najważniejsze prezenty to największe pomysły. Jeżeli, więc nasz znajomy nie miał okazji lecieć balonemlub skakać na bungee, to powinniśmy pomyśleć o tego rodzaju prezencie.Niestandardowe pomysły na prezenty Jeżeli zależy nam na tym, żeby osoba, której mamy dać upominek była zadowolona, to trzeba rzeczywiście wymyślić coś wystrzałowego. Oczywiście pomysły na prezenty są przeróżne (fantastyczna oferta na Sporo jest zależne od tego, kogo obdarowujemy i też od tego, ile pieniążków mamy. Z tego powodu powinniśmy pamiętać o kilku sprawach. Jeżeli jest możliwość złożenia się z innymi osobami na prezent, to warto wziąć coś takiego pod uwagę. To sprawi, że będzie można wybrać jubilatowi lepszy prezent. Jeśli mamy ograniczony budżet to warto zaprosić solenizanta do restauracji z okazji urodzin na kolację, zamiast podarować jakieś byle jakie bibeloty. A jeżeli posiadamy możliwości to dobrze jest opłacić jubilatowi jakiś szalony prezent, przeżycie, które nasz znajomy będzie wspominał długi czas. Można wybrać lot balonem, paralotnię, jazdę w samochodzie rajdowym lub zajęcia z chodzenia na szczudłach.

Samolot
Napisał: Chuck Moravec
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie wyszukiwać wśród wielu ciekawych opcji, wystarczy się rozejrzeć i wziąć pod uwagę to, komu robimy prezent. Raczej skok na bungee dla babci nie okaże się dobrym pomysłem, ale jeśli babcia nigdy nie pływała na skuterze wodnym, to jest już zupełnie realne marzenie do zrealizowania. Tak, więc jeśli już bierzemy się za robienie komuś prezent to nich to będzie podarek od serca, jeżeli mamy kupić cokolwiek, to lepiej nic nie kupować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-20 10:02:15
Tagi: okazje, pomysły, bungee, skok ze spadochronem