Tęsknota za spaniem na stogu siana jest teraz realna do osiągnięcia już teraz dzięki pościeli ze wzorem stogu siana.

Osoby, którzy kiedyś spali na stogu siana pamiętają te czasy jako radosnym okresem w swoim życiu. Spanie na stogu siana był szczególną nocą, bo doznajemy miłych doznań.
Po pierwsze w naszych pamięciach leżenie na sianie był zawsze pod gołym niebem lub w stodole. Zapach siana też czyste powietrze rozniecały w nas przyjemne uczucia. Sypanie na sianie był wtedy mocny i rano budziliśmy się zawsze wyspani. Także sny były wtedy przyjemne.

Zainteresowały Cię wiadomości zawarte w tym opisie? Jeżeli tak, to bezpośrednio z tego źródła (http://www.angelka.pl/fotografia-niemowleca/) możesz przenieść się do bardziej skrupulatnych tematów, które ukryte są w linku pod spodem.

Takie leżenie na stogu siana zmaga wszystkie nasze zmysły. Z sianem również wiążą się letnie sianokosy. Wieś wtedy tętni życiem i pracami przy koszeniu siana i zwożeniu go do stodoły. Całe pokolenia są wtedy aktywne w pracach na polu. Też siano stosowane było jako środek do materaców.
Komplet pościeli do domu
Napisał: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
W niektórych domach jeszcze można zobaczyć takie materace wypchane sianem. Takie sienniki także poruszają w nas pozytywne wspomnienia snu na sianie. Dla pasjonatów drzemania na kępie siana została także przygotowana piękna pościel siano. Zobacz więcej tutaj: Taka pościel jest wykonana z wysoko jakościowego materiału satyny bawełnianej. Jest miła w kontakcie z ciałem również materiał jest mocny i lekki.

Zaintrygował Cię nagłówek tego materiału? Obowiązkowo sprawdź link, tam są zamieszczone jeszcze ciekawsze rzeczy, naprawdę warto je zobaczyć.

Wobec tego sen jest przyjemny i budzimy się wypoczęci. Sypianie w takiej pościeli to przedsmak spania na sianie pod gołym niebem czy w stodole. Pościel siano jest ze wzorem stogu siana, w którym są ukryte różne rzeczy i owady, a które można zobaczyć w rzeczywistym stogu siana.


Jest tam biedronka, myszka, igła oraz grosik. Spanie w takiej pościeli na pewno przywoła dawne wspomnienia, kiedy to drzemaliśmy w kępie siana pod ciemnym niebem czy w stodole. Nawet jeśli nie spaliśmy nigdy na kępie siana, to taka pościel nam na pewno przyniesie namiastkę drzemania na sianie. Będziemy mogli wtedy każdemu powiedzieć, że także my mieliśmy sposobność spać na stogu siana.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-03 13:36:31