Interesujące pomysły na upominki

Niejednokrotnie każdy z nas miał problem z zakupem udanego prezentu dla przyjaciela. Nie zawsze mamy świadomość czego dokładnie by chciał, a czasami po prostu nie znamy go zbyt dobrze, ale wiemy, że jego partnerka robi wyśmienita sałatkę więc na przyjęcie warto iść. Z pomocą może przyjść prosty sklepik w którym zgromadzono pomysły za nas. Zamiast przedzierać się przez 100 sklepów w galerii handlowej wchodzimy do sklepu internetowego.
Gdy jubilat lub solenizant jest wyjątkowo młody wtedy prezentami nie mogą być gadgety tylko zabawki na prezent, mikro-piłkarzyki, deskorolki jak breloczki, słynne powerball to jest to czym bawi się dzisiejsza młodzież, chociaż może nam się wydawać że bawią się lalkami i samochodzikami.

Rzecz jasna w biurze, jak to w biurze, powinno się pracować. Jak jest na prawdę każdy widzi. Bijące rekordy popularności gadżety biurowe skutecznie rozprawiają się ze stresem pań w spódniczkach za kolano i panów pod krawatem poupychanych w ciasnych pokojach. Znajomego z boksu obok możemy nie znać zbyt dobrze... w najlepszym przypadku widzimy tylko czubek jego głowy. Nie mamy pojęcia czy jest zapalonym wędkarzem czy wielbicielem sklejania miniaturowych modeli statków kosmicznych z gwiezdnych wojen, wciskanych w butelki po japońskim napoju energetycznym. Postawmy na uniwersalność tematu - ma być zabawnie, ma być ciekawie i ma nas choć na chwilkę oderwać od pracy - odzież reklamowa. Myszka w kształcie samochodu sportowego, czy torba golfowa na długopisy to stonowane bajery na biurko. Chcąc przyjemnie zszokować towarzysza biurowej niedoli, zawsze możemy mu zafundować wyrzutnię "rakiet" na usb. Możemy bez skrępowania poświęcić oberwanie plastikową rakietką na rzecz fenomenalnej sałatki żony delikwenta.

Jak to w życiu bywa, żona naszego, wojującego armatką usb, przyjaciela też miewa urodziny. Kobiety, jako zupełnie inne stworzenia niż regularni użytkownicy gadżetów, doceniają estetykę i ich praktyczność. O ile nabywanie serwetek, kieliszków czy nowej, fenomenalnej futrzanej nakładki na deskę toaletową, może przyprawiać nas o, co najmniej, delikatny dreszczyk, o tyle zafundowanie producentce sałatki tysiąclecia nowych, ostrych noży do krojenia składników może być całkiem przyjemne. Zwłaszcza jeśli noże tkwią w stojaku, będącym personifikacją naszego kolegi z boksu obok. Kółko się zamyka, wygodne prezenty potrafią nie być drętwe i dają wiele frajdy - bransoletki silikonowe.Oczywiście jako prawdziwy fan gadżetów nie jesteś zainteresowany wycieczkami po galeriach handlowych. Wejdź na sklep internetowy, wybierz, czekaj na listonosza i przez chwilkę sam pobaw się prezentem, który masz zamiar komuś podarować. Miłej zabawy i sałatki smacznej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-03 15:53:45
Tagi: prezent, sklep, solenizant