powab i zapach kobiety daje odwagę i pomaga utrzymać sympatię mężczyzny.

Pani z logo Dior od dawna była pewna własnych zalet. To zmysłowa marzycielka, która kocha bieliźniane akcenty w ubiorze powszednim, ale i użyteczne rozwiązania nawiązujące do mody męskiej. Przenigdy nie zapomina o wyrafinowanych akcesoriach. Ceni sobie komfort w postaci wysokogatunkowych tkanin i praktycznych oraz prostych pomysłów w formie nienagannego fasonu. Dior to również potęga kosmetyczna, produkująca kosmetyki do pielęgnacji i makijażu oraz wonności. Pierwsze perfumy rozpowszechnione przez firmę Dior, to woda perfumowana o nazwie Miss Dior. Pierwsza drogeria marki Dior założona została poza granicami Francji w Nowym Jorku.
uroda
Napisał: Ray Bilcliff
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla Pań kochających doświadczać pełni erotyczności, Dior oferuje wodę perfumowaną o nazwie Dior Addict. W tej wodzie znajduje się niezwykły, bizantyjski bukiet, z kwiatowymi akcentami, nasycony niepowtarzalną zmysłowością. Kobieta Dior Addict jest wyjątkowa. Jest obiektem pożądania, jeśli chce, jest w stanie ujarzmić serce każdego mężczyzny. Z myślą o współczesnej, podążającej własnymi drogami pani, pewnej siebie i wytwornej stworzono zapach Dior Addict Eau Sensuelle. Zobacz również:

Delikatny zapach otula zmysły promienistymi nutami szlachetnej róży, które w sercu mieszają się z intensywną wonią jaśminu. Jego unikatowym składnikiem jest jamajska Królowa Nocy, unikatowy i nieosiągalny kwiat, który zakwita tylko na parę godzin i uważany jest za zaczarowany. Drzewno-piżmowa podstawa zapewni moc erotycznych uniesień. Dior Addict Eau Sensuelle to bukiet idealny na romantyczne spotkania z ukochanym. Więcej informacji na stronie:
zapach
Na podstawie: http://kringle-candle.pl/
Woda toaletowa Christian Dior Addict Eau Fraiche została natchniona współczesną i silną kobietą, która w głębi duszy jest marzycielką. Intrygujący zapach jest idealny do noszenia w ciągu dnia. Od chwili powstania w 1902 roku, logo Helena Rubinstein jest stała wartościom, której filozofia przeobraziła rynek artykułów do pielęgnacji ciała i od nowa określiła normy kobiecej urody. Na dorobek renomy składa się 110 lat praktyki w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, której misją jest odzew na pragnienia najbardziej wymagających kobiet. Kierowana naukowymi i estetycznymi aspiracjami Helena Rubinstein swoje życie poświęciła znalezieniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań naukowo-badawczych w dziedzinie upiększania skóry. Dziś kosmetyki marki Helena Rubinstein nadal należą do towarów luksusowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-22 10:44:53
Tagi: moda, marka, zmysł