July 2015 archive

Które kwiaty do ślubu wybrać i kiedy wypada zamówić bukiet ślubny?

Powrót gożdzików na salony
Napisał: Bogna Trętko
Na podstawie: Bogna Trętko
W trakcie planowania ślubu pewno ma się multum rzeczy na głowie. Jeżeli równocześnie Para Młoda pragnie zorganizować wesele to do typowych spraw do załatwienia dochodzi również odszukanie sali weselnej, wynajem cateringu, odszukanie dobrego zespołu weselnego i multum innych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-31 17:59:10
Tagi: wesele, suknie, zamówienia

Niezwykle trudny temat, o jakim nie chcemy myśleć – pogrzeb. Jak wybrać firmę pogrzebową? Która będzie najlepsza?

Pogrzeb
Napisał: Sean Kelleher
Na podstawie: http://www.flickr.com
O pewnych sprawach chcielibyśmy raczej nie myśleć. Dopóki żyjemy lepiej nie zastanawiać się nad śmiercią. Z tego też powodu temat, typu który zakład pogrzebowy wybrać może nas wystraszyć. Równocześnie, nawet, kiedy nie chcemy zastanawiać się o własnej śmiertelności to przecież musimy zastanowić, co zrobić, kiedy ktoś z rodziny zakończy swoje życie. W tego typu okolicznościach musimy przełamać swoje opory i zgłosić się do zakładu pogrzebowego, który zajmie się profesjonalną organizacją pochówku nieboszczyka. W tego typu sytuacji usługi pogrzebowe muszą być zrobione jak najbardziej profesjonalnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-29 10:54:13
Tagi: oferta, empatia, osoba, zakład, świadczenie, bliski

Cukiernie, z których warto korzystać, aby móc pochwalić się wspaniałymi wypiekami

Tort weselny
Napisał: Linda Marklund
Na podstawie: http://www.flickr.com
Punkty sprzedaży z wypiekami, z jakich opłaca się korzystać, aby chwalić się dobrymi tortami można odnaleźć w każdym bez wyjątku miasteczku, w związku z czym, jeżeli tylko przygotowuje się przyjęcie to należy posiadać zakodowane, żeby właśnie te miejsca odwiedzić najpierw.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-28 10:07:13
Tagi: przyjęcia, restauracje, lokal, cukiernia

Mądre wskazówki na temat mody

O ile chcesz, by twoje ubrania sprawiały, że wyglądasz bardziej szczupło, zdecyduj się na sukienki z długim tyłem. Sukienki, w których tył jest krótszy, są naturalnie bardziej trendy, jednakże nie nadają się dla każdej sylwetki. Na dodatek wkładanie na siebie takich kreacji zimą, gdy jest zimno, jest groźne dla zdrowia. Sukienki z długim tyłem możesz znaleźć w wielu butikach – sprzedawana jest szeroka gama projektów. Jeżeli chodzi o kolory, warto postawić na wszelkie wersje białości, które będą zimą na topie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-27 11:28:13
Tagi: sukienki, bluzy, oferta, Asos

Planowanie i drukowanie zaproszeń na różnorodne wydarzenia

zaproszenia
Napisał: Emily Cox
Na podstawie: http://www.flickr.com
Można generalnie pwoiedzieć, że w życiu większej części ludzi nie brakuje okazji do świętowania. Występowanie i ilość tych okazji to elementy uwarunkowane między innymi miejscem zamieszkania, a więc kulturą danego terenu. W Polsce takich dni w roku jest wiele, wystarczy wziąć pod uwagę chociażby tradycję obchodzenia urodzin. Do pewnego momentu jeszcze przyjęty był także zwyczaj obchodzenia imienin, na chwilę obecną już się od tego odchodzi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-20 13:04:17

Motywacja do pracy. Jak rozwijać swoje pasje?

rysunek
Napisał: d.s.p
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo dużo pisze się ostatnio o motywacji do działań. Nie chodzi jedynie o uporządkowanie dnia lub pracy, ale o aktywne spędzanie czasu. Aktualnie wokół nas funkcjonuje wiele "rozpraszaczy" i niezwykle często się im poddajemy. Przez to tracimy czas, który możemy poświęcić na przykład na poszerzanie swoich pasji. Jak znaleźć wolne chwile?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-14 11:19:21
Tagi: pasja, hobby, obrazki, umiejętności, zainteresowania

Szczecin daje nam szansę sprawdzenia się w rozwiązywaniu zagadek

escape room
Napisał: karlnorling
Na podstawie: http://www.flickr.com
Znacznie częściej jest tak, że gry komputerowe, które zyskały powodzenie wśród internautów z upływem czasu przenoszone są do świata rzeczywistego, gdzie wszystko dzieje się tutaj i w tym momencie bez wykorzystania komputera. Obecnie bardzo dużą popularnością, tak w świecie, jak i w Polsce, raduje się gra escape room, która okazuje się świetnym rozbudowaniem dla firmowych spotkań integracyjnych, oraz wieczorów kawalerskich czy panieńskich.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-08 13:18:24
Tagi: pokój, zabawa, gra, gry komputerowe, integracja

Lampy podłogowe jako interesujący element urządzenia salonów oraz pozostałych pomieszczeń w pensjonacie.

Lampy - sklep
Napisał: burnbless
Na podstawie: http://www.flickr.com
To, że bez świetnego oświetlenia raczej mieszkać się nie da, bywa powszechnie znaną prawdą. Może jednak nie każdy uzmysławia sobie, że właściciel 4-gwiazdkowego hostelu w wielkim mieście, tak samo dużo uwagi poświęca zakupowi świetnej lampy, jak i właściciel prywatnego domu. Każdy przyjezdny musi czuć się w zabukowanym dzień wcześniej pokoju, jak u siebie, a w takiej sytuacji z pewnością powtórzy pobyt w czasie następnej podróży służbowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-08 13:08:22
Tagi: oświetlenie, lampek nocnych, restauracjach

Sezon bożonarodzeniowy – bardzo intensywny czas w życiu każdego człowieka i najbardziej lubiany przez dzieci.

mikołaj
Napisał: julie corsi
Na podstawie: http://www.flickr.com
W życiu każdego obywatela są takie zdarzenia, na które czeka z niecierpliwością. Związane są one z różnorodnymi ważnymi dla człowieka datami bądź uroczystościami zwykle rodzinnymi. Z pewnością jednym z okresów, na który zaraz po wakacjach wyczekuje się cały rok są Święta Bożego Narodzenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-03 11:09:29
Tagi: Święta, Boże Narodzenie, Mikołaj, dziecko, uroczystość, rodzina, Mikołajki