July 2015 archive

Które kwiaty do ślubu wybrać i kiedy wypada zamówić bukiet ślubny?

Powrót gożdzików na salony
Napisał: Bogna Trętko
Na podstawie: Bogna Trętko
Podczas planowania ślubu pewno ma się multum rzeczy na głowie. Jeżeli równocześnie Para Młoda chce zgotować wesele to do tradycyjnych spraw do załatwienia dochodzi również znalezienie sali weselnej, najem cateringu, odszukanie wyśmienitego zespołu weselnego i masa innych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-31 17:59:10
Tagi: wesele, suknie, zamówienia

Niezwykle trudny temat, o jakim nie chcemy myśleć – pogrzeb. Jak wybrać firmę pogrzebową? Która będzie najlepsza?

Pogrzeb
Napisał: Sean Kelleher
Na podstawie: http://www.flickr.com
O pewnych sprawach chcielibyśmy raczej nie myśleć. Dopóki żyjemy lepiej nie zastanawiać się nad śmiercią. Z tego też powodu temat, typu który zakład pogrzebowy wybrać może nas wystraszyć. Równocześnie, nawet, kiedy nie chcemy zastanawiać się o własnej śmiertelności to przecież musimy zastanowić, co zrobić, kiedy ktoś z rodziny zakończy swoje życie. W tego typu okolicznościach musimy przełamać swoje opory i zgłosić się do zakładu pogrzebowego, który zajmie się profesjonalną organizacją pochówku nieboszczyka. W tego typu sytuacji usługi pogrzebowe muszą być zrobione jak najbardziej profesjonalnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-29 10:54:13
Tagi: oferta, empatia, osoba, zakład, świadczenie, bliski

Cukiernie, z których warto korzystać, aby móc pochwalić się wspaniałymi wypiekami

Tort weselny
Napisał: Linda Marklund
Na podstawie: http://www.flickr.com
Punkty sprzedaży z wypiekami, z jakich opłaca się korzystać, aby chwalić się dobrymi tortami można odnaleźć w każdym bez wyjątku miasteczku, w związku z czym, jeżeli tylko przygotowuje się przyjęcie to należy posiadać zakodowane, żeby właśnie te miejsca odwiedzić najpierw.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-28 10:07:13
Tagi: przyjęcia, restauracje, lokal, cukiernia

Mądre wskazówki na temat mody

O ile chcesz, by twoje ubrania sprawiały, że wyglądasz zgrabnie, wybierz sukienki z długim tyłem. Kreacje, w których plecy są odsłonięte, są naturalnie bardziej modne, jednakże nie nadają się dla każdej sylwetki. Poza tym wkładanie na siebie takich sukni zimą, gdy jest zimno, jest kiepskim pomysłem. Sukienki z długim tyłem znajdziesz w wielu butikach – dostępna jest bogata gama krojów. O ile chodzi o odcienie, warto postawić na wszelkie wersje białości, które będą w bieżącym sezonie na topie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-27 11:28:13
Tagi: oferta, sukienki, bluzy, Asos

Planowanie i drukowanie zaproszeń na różnorodne wydarzenia

zaproszenia
Napisał: Emily Cox
Na podstawie: http://www.flickr.com
Można generalnie stwierdzić, że w życiu większej części osób jest sporo okazji do świętowania. Pojawianie się i ilość takich okazji to elementy uwarunkowane przykładowo miejscem zamieszkania, a więc kulturą danego terenu. Na terenie Polski takich dni w roku jest wiele, wystarczy wziąć pod uwagę chociażby zwyczaj świętowania urodzin. Do niedawna jeszcze ugruntowany był również zwyczaj obchodzenia imienin, na chwilę obecną ta tendencja ulega zmianie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-20 13:04:17

Motywacja do pracy. Jak rozwijać swoje pasje?

rysunek
Napisał: d.s.p
Na podstawie: http://www.flickr.com
Naprawdę dużo mówi się ostatnio o motywowaniu się do działań. Nie chodzi jedynie o uporządkowanie dnia czy pracy, lecz o rozwijające spędzanie czasu. Aktualnie wokół nas funkcjonuje wiele "rozpraszaczy" i niezwykle często się im poddajemy. Przez to tracimy czas, który moglibyśmy poświęcić przykładowo na rozwijanie swoich pasji. W jaki sposób znaleźć wolne chwile?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-14 11:19:21
Tagi: hobby, pasja, obrazki, umiejętności, zainteresowania

Szczecin daje nam szansę sprawdzenia się w rozwiązywaniu zagadek

escape room
Napisał: karlnorling
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz częściej dzieje się tak, że gry komputerowe, które pozyskały zainteresowanie pośród internautów z biegiem czasu przenoszone są do świata realnego, gdzie wszystko dzieje się tu i teraz bez używania komputera. Obecnie bardzo dużą popularnością, tak w świecie, jak i w Polsce, cieszy się gra escape room, która jest wspaniałym pomysłem dla firmowych spotkań integracyjnych, oraz imprez kawalerskich czy panieńskich.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-08 13:18:24
Tagi: pokój, zabawa, gra, gry komputerowe, integracja

Lampy podłogowe jako interesujący element urządzenia salonów oraz pozostałych pomieszczeń w pensjonacie.

Lampy - sklep
Napisał: burnbless
Na podstawie: http://www.flickr.com
To, że bez świetnego oświetlenia raczej mieszkać się nie da, bywa powszechnie znaną prawdą. Może jednak nie każdy uzmysławia sobie, że właściciel 4-gwiazdkowego hostelu w wielkim mieście, tak samo dużo uwagi poświęca zakupowi świetnej lampy, jak i właściciel prywatnego domu. Każdy przyjezdny musi czuć się w zabukowanym dzień wcześniej pokoju, jak u siebie, a w takiej sytuacji z pewnością powtórzy pobyt w czasie następnej podróży służbowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-08 13:08:22
Tagi: oświetlenie, lampek nocnych, restauracjach

Sezon bożonarodzeniowy – bardzo intensywny czas w życiu każdego człowieka i najbardziej lubiany przez dzieci.

mikołaj
Napisał: julie corsi
Na podstawie: http://www.flickr.com
W życiu każdego obywatela są takie zdarzenia, na które czeka z niecierpliwością. Związane są one z różnorodnymi ważnymi dla człowieka datami bądź uroczystościami zwykle rodzinnymi. Z pewnością jednym z okresów, na który zaraz po wakacjach wyczekuje się cały rok są Święta Bożego Narodzenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-03 11:09:29
Tagi: Święta, Boże Narodzenie, Mikołaj, dziecko, uroczystość, rodzina, Mikołajki