Szczecin daje nam szansę sprawdzenia się w rozwiązywaniu zagadek

Znacznie częściej dzieje się tak, że gry komputerowe, które pozyskały powodzenie pośród internautów z upływem lat przenoszone są do świata rzeczywistego, gdzie wszystko dzieje się tutaj oraz teraz bez używania komputera. Obecnie bardzo sporą popularnością, tak w świecie, jak i w Polsce, cieszy się gra escape room, która okazuje się niesamowitym urozmaiceniem dla firmowych spotkań integracyjnych, i imprez kawalerskich albo panieńskich.


Escape room
Napisał: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
W grze tej może brać udział kilka osób, które zamykane są na godzinę w specjalnym pomieszczeniu wypełnionym zagadkami i zadaniami, kiedy wykona się je prawidłowo to otrzymuje się klucz, za pomocą którego można się wydostać z takiego pokoju z tytułem zwycięzcy. Taka gra przymusza do myślenia, do fizycznego wysiłku i głównie do połączenia sił, przez co można się lepiej poznać z innymi osobami, które razem z nami znajdują się w konkretnym pomieszczeniu. Zobacz więcej informacji na dedykowanej stronie: (tajemniczy pokój)

Szczecin ma przygotowany taki pokój

Coraz więcej miast daje nam ewentualność realnego zagrania w grę, opierającą się na próbie uwolnienia się z zamkniętego pomieszczenia w określonym terminie. Szczecin nie jest tu wyjątkiem, a więc nie może nas dziwić, że też tu mamy ewentualność zmierzenia się w tej grze. Starczy jedynie wprowadzić nazwę gry razem z nazwą miasta i już będziemy przekierowani na odpowiednią stronę, na której będziemy mogli zobaczyć, gdzie mieści się taki pokój, ile zapłacimy za wzięcie w niej udziału, oraz będziemy posiadali możliwość zamówienia dla siebie pokoju w wygodnym dla nas terminie. Należy w ten sposób zmierzyć się ze sobą samym oraz zobaczyć, na ile jesteśmy zgrani z naszymi przyjaciółmi, na pewno dowiemy się o sobie znacznie więcej.

Jeśli omawiany temat jest dla Ciebie atrakcyjny, to kliknij i przeczytaj, jakie zagadnienia ma rekomendowana strona (http://www.eccotravel.eu/egzotyczne-wyprawy/indie/pocztowka-z-bollywood-goa/) - niewątpliwie dane w tamtym miejscu umieszczone są podobnie zajmujące.

Autor:


Nie musimy się zamykać w swoim mieszkaniu

Nie ma nic wspanialszego niż możliwość wspólnej zabawy ze znajomymi. Dlatego nie możemy zamykać się w swoim mieszkaniu przed komputerem, wręcz przeciwnie, powinniśmy wyszukać gier, które zostały przeniesione do świata rzeczywistego. Wtenczas będziemy mogli się sprawdzić, a równocześnie będziemy mogli miło spędzić czas ze znajomymi poza własnym domem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-08 13:18:24
Tagi: pokój, zabawa, gra, gry komputerowe, integracja