Galerie handlowe, jakie pożądane byłoby odwiedzić będąc w stolicy Podkarpacia

Wybierając się na wczasy do jakiegoś miasta pewnie korzystamy z wielu licznych atrakcji, zwiedzamy piękne okolice, podziwiamy zabytki oraz także chodzimy na zakupy. Szczególnie osoby, które na co dzień mieszkają w niewielkich miejscowościach lubią jeździć na zakupy do dużych miast, bo jest tam o wiele większa oraz znacznie ciekawsza propozycja handlowa.
Rzeszów
Napisał: Kamil Świdrak
Na podstawie: http://www.flickr.com
W Rzeszowie znajdziemy sporo interesujących miejsc i liczne galerie handlowe, które z pewnością warto odwiedzić wybierając się do tego miasta. Zakupy w Rzeszowie bezspornie będą udane jeżeli udasz się do Millenium Hall. Jest to duże centrum kulturalno-handlowe, w jakim odkryjesz aż 250 przeróżnych salonów i sklepów, prócz tego nie brak tam także restauracji czy kawiarni.Znajduje się tam mnogość sklepów oferujących towary najmodniejszych, znanych i popularnych marek, wybierając się do Millenium Hall możesz zrobić zakupy w takich sklepach, jak Reserved, Zara czy też Bershka, dodatkowo znajdują się tam także takie sklepy, jak na przykład Nike, Reebok, Wrangler oraz wiele innych. Wybór jest faktycznie ogromny, w związku z tym jeśli wybierasz się na zakupy do Rzeszowa i zależy Ci na kupieniu modnych i stylowych ubrań z najświeższych kolekcji to w Millenium Hall bez wątpienia takie znajdziesz. Wejdź tu po szczegóły:
Rzeszów
Napisał: jmv
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie brak tam też innych punktów usługowych, gdyż znajdują się tam także liczne salony fryzjerskie, fachowe salony kosmetyczne, drogerie a także siłownie, takie jak na przykład Pure JATOMI Fitness czy też Oddział Poczty Polskiej. galeria (kliknij odnośnik) ta posiada naprawdę sporo do zaoferowania i mimo tego, że Rzeszowie znajdziemy jeszcze niemało interesujących miejsc wspaniałych na zakupy to będąc w tym mieście z pewnością nie można ominąć takiej galerii, jak Millenium Hall, która jest pierwszym regionalnym Centrum Handlowym znajdującym się na Podkarpaciu. Więcej tutaj: newsy.


Prócz różnych sklepów nieraz odbywają się tam różne eventy, widowiska bądź inne imprezy, wobec tego wybierając się na sprawunki do tego Centrum niezmiernie możliwe, że trafisz na jakieś dodatkowe atrakcje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:17:29
Tagi: urlop, wczasy, wakacje, eventy, Wybór