February 2016 archive

Markowy kubek termiczny przez spory okres zachowuje ciepło

kubek termiczny
Napisał: Sagaform
Na podstawie: Sagaform
Często okazuje się być tak, że wykonamy sobie coś ciepłego do napicia, a później wychodzi, że jeszcze coś powinniśmy zrobić, z kimś porozmawiać i herbata albo kawa okazują się być zimne. Od czasu do czasu nawet nie zdążymy ich wypić, gdyż już musimy wyjść z domu, a przecież spożywanie ciepłych napojów okazuje się być naprawdę istotne, zwłaszcza jeżeli za oknem pogoda okazuje się być niezbyt namawiająca do jakiejkolwiek aktywności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 11:10:26
Tagi: temperatura, napój, herbata, kawa, kubek

Jaki podarunek z okazji komunii dać dziecku?

rower
Napisał: http://pixabay.com/
Na podstawie: http://pixabay.com/
Do Pierwszej Komunii Świętej jest jeszcze sporo czasu. Pomimo to warto powoli zastanowić się i rozejrzeć się za upominkiem komunijnym. Wybór stosownego upominku na komunię może być nie lada problemem. Co nabyć dziecku, żeby było usatysfakcjonowane? Komputer, smartfon, zegarek, medalik, a może coś jeszcze innego? Złoty lub srebrny medalik drzewiej był jednym z przeważnie wybieranych podarunków komunijnych. W dzisiejszych czasach, w epoce pecetów oraz galopującej techniki zwyczajny medalik wydaje się podarunkiem anachronicznym. Warto jednak taki medalik ofiarować dziecku wraz z innym prezentem. Po medaliku pozostanie pamiątka na długie lata, natomiast po rowerze albo zegarku wiele godzin rozrywki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 10:41:33
Tagi: dziecko, pomysł, upominek

Niebanalne pomysły na prezent dla jubilata

dyplom
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na upominek dla bliskiej osoby, warto postawić na niebanalne prezenty, które zawsze spotykają się z zainteresowaniem solenizanta. W obecnych czasach wybranie takich produktów nie jest problematyczne, bowiem można je kupić za pomocą wielu sklepów online. Warto pomyśleć o tym, jakie propozycje są aktualnie najmodniejsze na krajowym rynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 10:41:28
Tagi: prezent, upominek, zawody sportowe