February 2016 archive

Markowy kubek termiczny przez spory okres zachowuje ciepło

kubek termiczny
Napisał: Sagaform
Na podstawie: Sagaform
Często dzieje się tak, że zrobimy sobie coś gorącego do picia, a potem wychodzi, że jeszcze coś musimy robić, z kimś porozmawiać i herbata czy kawa okazują się być chłodne. Od czasu do czasu nawet nie zdążymy ich spożyć, gdyż już powinniśmy wychodzić z mieszkania, a przecież wypijanie ciepłych napojów będzie niesamowicie istotne, szczególnie gdy za oknem pogoda jest mało namawiająca do jakiejś aktywności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-24 11:10:26
Tagi: temperatura, napój, herbata, kawa, kubek

Jaki podarunek z okazji komunii dać dziecku?

rower
Napisał: http://pixabay.com/
Na podstawie: http://pixabay.com/
Do Pierwszej Komunii mamy jeszcze wiele czasu. Pomimo to dobrze jest pomału zastanowić się i rozejrzeć się za upominkiem komunijnym. Dobór stosownego podarunku na komunię może być nie lada ambarasem. Co kupić dziecku, by było zadowolone? Laptop, smartfon, konsola, medalik, a może coś jeszcze innego? Srebrny albo złoty medalik ongiś był jednym z przeważnie wybieranych podarków komunijnych. Obecnie, w erze komputerów i pędzącej technologii zwykły medalik zdaje się upominkiem przestarzałym. Warto jednakże taki medalik ofiarować dziecku wraz z innym podarunkiem. Po medaliku pozostanie pamiątka na długie lata, a po zegarku lub rowerze wiele godzin rozrywki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 10:41:33
Tagi: dziecko, upominek, pomysł

Niebanalne pomysły na prezent dla jubilata

dyplom
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sięgając po upominek dla bliskiej osoby, warto skusić się na niebanalne prezenty, które za każdym razem spotykają się z zainteresowaniem jubilata. W dzisiejszych czasach wybranie takich produktów nie jest trudne, ponieważ można je kupić za pośrednictwem wielu sklepów internetowych. Warto pomyśleć o tym, jakie propozycje są współcześnie najmodniejsze na naszym rynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 10:41:28
Tagi: prezent, upominek, zawody sportowe