Jakie podejście do zagadnienia mody mają mężczyźni? Co jest dla nich istotne w tej kwestii?

Panowie nie zawsze interesują się zagadnieniem mody. Mnóstwo mężczyzn preferuje w tym temacie zawierzyć własnym ukochanym, bo nie interesuje ich to zagadnienie całkowicie.
moda bowiem znacznie bardziej kojarzona jest z domeną płci pięknej, a panowie nieczęsto kiedy podchodzą do tego tematu z dużym zainteresowaniem.


wakacje
Napisał: Jesse Clockwork
Na podstawie: http://www.flickr.com


Mężczyźni zazwyczaj postawią na wygodę. Strój dla nich nie powinien być czymś, co nie pozwala się czuć komfortowo (wytrzymałe skarpety męskie od Komfort to priorytet, a następnie cała reszta. Dlatego także później tworzą się zestawienia, które całkowicie do siebie nie (poznaj więcej) pasują. Panowie nie improwizują, jeśli chodzi o ubranie. Nie lubią przesady, ani niepotrzebnego wymyślania czy strojenia się. Dla większości panów ubrane skarpety stopki do adidasów to już jest wiele (wygodne skarpety stopki od Unipex). Innym z kolei takie skarpetki kojarzą się z czymś kobiecym, więc nigdy by ich nie ubrali.


torba na zakupy
Napisał: kate hiscock
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bez wątpienia panie nie mają łatwo jeżeli chodzi o namówienie swoich mężczyzn do tego, by coś w swoim sposobie ubierania zmienili.

Jeżeli prezentowany artykuł okazał się dla Ciebie wartościowy, nie czekaj i zobacz szczegóły tutaj lampydodomu.pl - zobaczysz jeszcze dokładniejsze dane.

znacznie łatwiej jest, gdy mężczyzna musi ubierać się w garnitur do pracy. Gdy robi to już długo, to mniej więcej orientuje się co ze sobą pasuje. Ma też swoje sprawdzone zestawy, więc nie musi zbytnio się starać.
Wie też często, że białe skarpety nie pasują do ciemnego garnituru, tylko muszą być one ciemne. Jednak naturalnie wszystko wymaga czasu i taka wiedza pojawia się z czasem. Dlatego zwłaszcza na początku doskonale jest, gdy mężczyzna jest w stanie liczyć na pomoc swojej partnerki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-17 10:28:46
Tagi: moda, garnitur, skarpety, komplet, skarpet