February 2017 archive

Audiobooki jako atrakcyjny sposób na relaks, a jednocześnie zaznajomienie się z literaturą

słuchowisko
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Mała ilość czasu jest to stan powszechny. Jak w tak rozpędzonym świecie mieć chwilę na czytanie powieści? Ciekawą alternatywą są audiobooki. Doświadczamy literatury, a jednocześnie możemy robić inną czynność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 16:08:10
Tagi: dom, gry, świat

Znakomite prezenty

stoisko z upominkami
Napisał: Suedehead
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urodziny jak również liczne święta to pora radości, która niestety może być czasem okupiona pewnymi kłopotali. Zakupy, zwłaszcza te dotyczące prezentów okazują się nieraz kwestią niełatwą, nastręczająca wiele stresu oraz nerwów, którego za każdym razem najbezpieczniej uniknąć. Właściwa strategia podczas wykonywania wszystkich zakupów wymaga od konsumenta sporego wyczucia, a także znajomości osoby, jaką pragnie się obdarować. Wyjątkowy prezent to bowiem rzecz dość trudna, jeżeli te poza swoją wyjątkowością, mają jeszcze trafiać w poszczególne gusta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 15:44:09
Tagi: hobby, oferty, atrakcje

Chcesz obejrzeć coś ciekawego w telewizji? Przeczytaj, w jakim miejscu poszukiwać informacji o najlepszych telewizyjnych produkcjach

telewizor
Napisał: Jorge Gobbi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Telewizja zabiera czas – przestrzegają przed tym psycholodzy od lat. Nawołują do ograniczeń, lub choć do wybieranie tego typu programów, które dadzą jakieś korzyści (np. edukacyjne). W tej chwili jednak ciężko owe ograniczenia zastosować. Dziś każde dziecko ma do wyboru kilka kanałów z bajkami, a pełnoletni setki programów (z filmami, serialami, dokumentami, muzyką i sportem). Co więc uczynić, by zdecydować się na najlepsze?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 14:02:09
Tagi: telewizja, kanały, stacja telewizyjna

przesyłamy kwiaty do odległych miast

Liliowiec ogrodowy
Napisał: thisisbossi
Od niepamiętnych lat kwiaty były podarkiem, który wyraża dużo więcej niż słowa. Obdarowanie kogoś kwiatami mogło sugerować jedną z całej gamy, nawet bardzo różnych, emocji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-20 16:35:09

Jak wybrać rzeczywiście dobry upominek?

Nieuchronnie zbliżają się. Zdecydowana większość z nas za nim przepada. W końcu jest to okres, gdy spotykamy się ze swoją rodziną, wypoczywamy i relaksujemy się. Święta to także moment, gdy wręczamy sobie rozmaite prezenty. W ten sposób zapewniamy innych o swojej pamięci i o pozytywnych uczuciach, jakie wobec nich żywimy. Jednakże wybór podarunków, pomimo najszczerszych chęci, może nam często nastręczać niemałych trudności. Dlaczego? Dzieje się tak paradoksalnie przeważnie wówczas, kiedy… znamy już daną osobę dość długo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:28:17
Tagi: ubrania, prezent, hobby, estetyczna

Który podarunek dla bliskich będzie najatrakcyjniejszy oraz gdzie najlepiej go kupić?

prezent
Święta, urodziny, imieniny, rocznice to na ogół sytuacje, kiedy wręczamy sobie podarunki. Niestety bardzo nierzadko bywa tak, iż w ogóle nie mamy pomysłu na upominek dla rodziny. W takich sytuacji warto podpytać najbliższych o ich marzenia i oczekiwania, odszukać w sieci gotowych pomysłów, jakie za każdym razem się sprawdzają albo zaryzykować i kupić coś we własnym zakresie. Każde rozwiązanie ma swe wady i zalety, dlatego sami musimy zdecydować, jakie w naszym położeniu będzie najbardziej odpowiednie. Gdzie kupić prezenty?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:28:17
Tagi: Prezenty, zakupy, sklep, oferta

Co kupują Polacy pod choinkę?

ozdoba choinkowa
Napisał: Jinx!
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świąteczne koszty dobrze jest zaplanować należycie wcześnie. Dla wielu osób gorączka bożonarodzeniowych sprawunków już się rozpoczęła. Co Polacy zazwyczaj nabywają pod choinkę? Chociaż najczęściej pierwsze bożonarodzeniowe akcesoria pojawiały się w sklepach po Święcie Zmarłych, to w tym roku już na początku października dało się zauważyć liczne objawy Gwiazdki. Jeżeli właśnie szukacie pomysłu na podarek pod choinkę, przypominamy najbardziej popularne świąteczne podarunki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:27:24
Tagi: książka, kosmetyki, odzież, pieniądze

Podarunki świąteczne: Co kupić najbliższym na gwiazdkę?

prezent
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do Bożego Narodzenia są jedynie 3 weekendy. To najwyższy czas, by rozejrzeć się za upominkami. Jak wykazują badania większa część z nas robi to na ostatnią chwilę, zaś osoby, które mają już komplet świątecznych podarków możemy przeliczyć na palcach jednej dłoni. Grudzień to miesiąc, któremu towarzyszy odwieczny szkopuł: co kupić na prezenty na gwiazdkę? Dla niego – najważniejszego w swym życiu faceta powinnaś wyselekcjonować coś szczególnego. Skarpetki oraz majtki odpadają. Prezenty na gwiazdkę dla niego nie mogą być sztampowe. W końcu obdarowywany, to ktoś dla ciebie wyjątkowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:27:24
Tagi: telefon, kosmetyki, Święta

Pragniesz zobaczyć uśmiech na twarzy ukochanej? Kup jej coś wyjątkowego

Kobieta
Napisał: Steve wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Siedzisz w domu i myślisz, co uczynić, aby Twoja wyjątkowa narzeczona czuła się wyjątkowa. Pójść do sklepu i zakupić coś niezwykłego? Może jednak zamówić przez Sieć? A może po prostu zaprowadzić ją do klubu lub kina? Zobacz, co można zrobić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:27:23
Tagi: uśmiech, kobiety, Prezenty

Jeśli poszukujemy odpowiedniego prezentu na święta to komplet bielizny będziez pewnością dobrym wyborem

zapakowany prezent
Napisał: Anders Abrahamsson
Na podstawie: http://www.flickr.com
W różnych okolicznościach naszego egzystowania pojawia się taki czas, iż szukamy solidnych prezentów, które moglibyśmy podarować naszym najbliższym. A powodów do ofiarowania komuś czegoś solidnego i przydatnego jest de facto mnóstwo, ponieważ wystarczy tylko prześledzić kalendarz każdego roku, aby odszukać w nim nie tylko święta, ale też chociażby imieniny, urodziny, rocznicę ślubu a także sporo innych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:22:26
Tagi: Prezenty, koszule, upominek, podarunek, ubiór

Nowoczesne rodzaje wypełniania wolnego czasu dla znudzonych mieszkańców wielkich miejscowości

serwisy
Napisał: Kamil Porembiński
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie znalezienie środka dla rozładunku gromadzącej się wewnątrz energii niespecjalnie musi należeć do łatwych. Nowocześni ludzie są w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej przez co znacznie więcej też potrzebują.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-08 10:48:17
Tagi: dom, kluby fitness, czasu

Jak ciekawie zorganizować swojemu dziecku dobry czas na wczasach?

Creative Commons
Napisał: Helen Penjam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wypad z dziećmi na wczasy zdecydowanie może być niezapomnianych czasem, lecz jeżeli nie masz większego pomysłu na to, w jaki dokładnie sposób zaplanować swoim dzieciom czas wolny, wówczas wakacyjny wyjazd może stać się także prawdziwym koszmarem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-06 09:32:20
Tagi: urlop, SPA, dzieci, czas, zajęcia