February 2017 archive

Audiobooki jako atrakcyjny sposób na relaks, a jednocześnie zaznajomienie się z literaturą

słuchowisko
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Brak czasu jest to stan powszechny. Jak w tak rozpędzonym świecie mieć czas na czytanie książek? Interesująca alternatywą są słuchowiska. Poznajemy literaturę, a jednocześnie możemy wykonywać inną czynność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 16:08:10
Tagi: dom, gry, świat

Znakomite prezenty

stoisko z upominkami
Napisał: Suedehead
Na podstawie: http://www.flickr.com
Urodziny jak również liczne święta to pora radości, która niestety może być czasem okupiona pewnymi kłopotali. Zakupy, zwłaszcza te dotyczące prezentów okazują się nieraz kwestią niełatwą, nastręczająca wiele stresu oraz nerwów, którego za każdym razem najbezpieczniej uniknąć. Właściwa strategia podczas wykonywania wszystkich zakupów wymaga od konsumenta sporego wyczucia, a także znajomości osoby, jaką pragnie się obdarować. Wyjątkowy prezent to bowiem rzecz dość trudna, jeżeli te poza swoją wyjątkowością, mają jeszcze trafiać w poszczególne gusta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 15:44:09
Tagi: hobby, oferty, atrakcje

Chcesz obejrzeć coś ciekawego w telewizji? Przeczytaj, w jakim miejscu poszukiwać informacji o najlepszych telewizyjnych produkcjach

telewizor
Napisał: Jorge Gobbi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Telewizja kradnie czas – krzycz o tym psychologowie od lat. Namawiają do ograniczeń, bądź chociaż do wybieranie tego typu programów, które dadzą określone korzyści (na przykład poznawcze). W tej chwili jednakże ciężko takie ograniczenia zastosować. W dzisiejszych czasach wszystkie dzieci mają do wyboru kilkanaście kanałów z bajkami, a dorośli setki programów (z filmami, serialami, dokumentami, muzyką i sportem). Co zatem uczynić, by zdecydować się na najlepsze?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 14:02:09
Tagi: telewizja, kanały, stacja telewizyjna

przesyłamy kwiaty do odległych miast

Liliowiec ogrodowy
Napisał: thisisbossi
Od niepamiętnych lat kwiaty były podarkiem, który wyraża dużo więcej niż słowa. Obdarowanie kogoś kwiatami mogło sugerować jedną z całej gamy, nawet bardzo różnych, emocji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-20 16:35:09

Jak wybrać rzeczywiście dobry upominek?

Nieuchronnie zbliżają się. Większość osób je uwielbia. W końcu jest to okres, kiedy spotykamy się ze swoją rodziną, wypoczywamy i relaksujemy się. Święta to także czas, gdy dajemy sobie różne prezenty. W ten sposób zapewniamy innych o swojej pamięci i o ciepłych uczuciach, jakie wobec nich żywimy. Jednakże wybór upominków, pomimo najszczerszych chęci, może nam nierzadko nastręczać wielu kłopotów. Z jakiego powodu? Dzieje się tak paradoksalnie przeważnie wówczas, kiedy… znamy już daną osobę dość długo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:28:17
Tagi: ubrania, prezent, hobby, estetyczna

Który podarunek dla bliskich będzie najatrakcyjniejszy oraz gdzie najlepiej go kupić?

prezent
Święta, urodziny, imieniny, rocznice to zwykle momenty, gdy wręczamy sobie upominki. Niestety bardzo często bywa tak, iż w ogóle nie mamy pomysłu na upominek dla bliskich. W takiego rodzaju sytuacji winniśmy podpytać bliskich o ich zainteresowania i oczekiwania, odszukać w Internecie gotowych pomysłów, jakie zawsze się sprawdzają albo podjąć ryzyko i kupić coś we własnym zakresie. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety, zatem sami musimy podjąć decyzję, jakie w naszym położeniu będzie najatrakcyjniejsze. Gdzie nabyć upominki?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:28:17
Tagi: Prezenty, zakupy, sklep, oferta

Co kupują Polacy pod choinkę?

ozdoba choinkowa
Napisał: Jinx!
Na podstawie: http://www.flickr.com
Świąteczne wydatki warto opracować odpowiednio wcześnie. Dla wielu ludzi gorączka bożonarodzeniowych zakupów już się zaczęła. Co Polacy zazwyczaj kupują na Gwiazdkę? Chociaż zazwyczaj pierwsze bożonarodzeniowe gadżety pojawiały się w marketach po Święcie Zmarłych, to w tym roku już na początku października można było zauważyć liczne oznaki Gwiazdki. Jeżeli właśnie szukacie pomysłu na podarunek pod choinkę, przypominamy najbardziej popularne świąteczne upominki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:27:24
Tagi: książka, kosmetyki, odzież, pieniądze

Podarunki świąteczne: Co kupić najbliższym na gwiazdkę?

prezent
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do Bożego Narodzenia są tylko trzy weekendy. To najwyższy czas, żeby rozejrzeć się za prezentami. Jak wykazują badania większa część z nas czyni to na ostatnią sekundę, a osoby, które posiadają już komplet świątecznych niespodzianek możemy przeliczyć na palcach jednej ręki. Grudzień to miesiąc, któremu towarzyszy nieprzemijający problem: co kupić na prezenty na gwiazdkę? Dla niego – najważniejszego w swoim życiu faceta powinnaś wybrać coś niepowtarzalnego. Skarpetki oraz majtki odpadają. Prezenty pod choinkę dla niego nie mogą być pospolite. W końcu darzony, to ktoś dla ciebie wyjątkowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:27:24
Tagi: telefon, kosmetyki, Święta

Pragniesz zobaczyć uśmiech na twarzy ukochanej? Kup jej coś wyjątkowego

Kobieta
Napisał: Steve wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spędzasz czas w domu i myślisz, co zrobić, by Twoja wyjątkowa żona poczuła się wyjątkowa. Pójść do butiku i zdobyć coś nadzwyczajnego? Może jednak kupić przez Sieć? A może po prostu zaprowadzić ją do klubu lub kina? Zobacz, co można zrobić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:27:23
Tagi: uśmiech, kobiety, Prezenty

Jeśli poszukujemy odpowiedniego prezentu na święta to komplet bielizny będziez pewnością dobrym wyborem

zapakowany prezent
Napisał: Anders Abrahamsson
Na podstawie: http://www.flickr.com
W rozmaitych sytuacjach naszego życia pokazuje się taki czas, iż szukamy odpowiednich prezentów, jakie zdołalibyśmy podarować naszym najbliższym. A powodów do podarowania komuś czegoś odpowiedniego i potrzebnego jest w rzeczywistości dużo, ponieważ wystarczy tylko prześledzić kalendarz każdego roku, żeby odszukać w nim nie tylko święta, ale też choćby imieniny, urodziny, rocznicę wesela i dużo innych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:22:26
Tagi: Prezenty, koszule, upominek, podarunek, ubiór

Nowoczesne rodzaje wypełniania wolnego czasu dla znudzonych mieszkańców wielkich miejscowości

serwisy
Napisał: Kamil Porembiński
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie znalezienie środka dla rozładunku gromadzącej się wewnątrz energii niespecjalnie musi zaliczać się do łatwych. Postępowi odbiorcy mogą pozwolić sobie na o wiele więcej tym samym znacznie więcej też wymagają.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-08 10:48:17
Tagi: dom, kluby fitness, czasu

Jak ciekawie zorganizować swojemu dziecku dobry czas na wczasach?

Creative Commons
Napisał: Helen Penjam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyjazd z dzieciakami na wczasy z pewnością może być niezapomnianych czasem, ale jeżeli nie masz większego pomysłu na to, w jaki konkretnie sposób zorganizować swoim dzieciakom czas wolny, wówczas wakacyjny urlop może stać się także prawdziwym koszmarem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-06 09:32:20
Tagi: urlop, SPA, dzieci, czas, zajęcia