Poszukujesz oferty dotyczącej przesyłek kurierskich? Dowiedz się co może Ci zaproponować firma Patron Service - dużo w tym temacie.

Patron Service Sp. z o.o. działa już od 1990 roku jako ogólnopolska firma kurierska. Składa się z kilkuset pracowników, którzy dokładają należytych starań, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Co oferuje firma Patron Service?
trip hop
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Firma Patron Service zapewnia zróżnicowany pakiet usług do zarządzania przesyłkami. To co wyróżnia tę firmę to na pewno indywidualne podejście, kompleksowa oferta i integracyjne rozwiązania. Usługi są starannie dobierane do oczekiwań klienta, który jest zainteresowany gwarancją czasową sprawdź tutaj. Oferta skierowana jest do wszystkich odbiorców - agencji reklamowych, instytucji finansowych, firm i biur, urzędów, firm produkcyjnych, jak również osób fizycznych.


Firma Patron Serwis (https://magicplay.pl/?pl_serwis-i-czesci,56) oferuje:


serwis lokalny- dostarczanie paczek i listów na obszarze miasta;


- serwis krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce na terenie Polski. usługa jest zrealizowana maksymalnie w drugiej dobie z możliwością zastrzeżeń godziny odbioru w większych miastach. Istnieje też specjalny tryb doręczenia, w którym pilna przesyłka bądź list trafia do odbiorcy w ten sam dzień lub kolejnego dnia wcześnie rano;


- serwis międzynarodowy - przesyłanie paczek i listów na terenie Unii Europejskiej w systemach standard bądź ekspres;


- usługi transportu drogowego - cena za usługę liczona jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (wynoszącej 4,5%) oraz dodatku paliwowego (naliczanego w zależności od poziomu ceny oleju napędowego).


Więcej informacji można uzyskać poprzez Facebook firmy Patron Service bądź zakładkę “kontakt” na stronie www.
Na stronie internetowej dostępna jest także opcja szybkiej wyceny oraz zamówienia usługi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:49:30
Tagi: firmy, oferta, usługa, możliwości