Z czego wszyscy ludzie lubią się śmiać oraz czy humor rysunkowy to dobry wariant na przyjemne spędzenie wieczoru?

Znamy wszyscy obrazki w gazetach, jakie przedstawiają jakiekolwiek zabawne okoliczności. I akurat tego typu satyryczne rysunki można wyszukać w dowolnej gazecie.
Posiadamy w Polsce dużo rysowników, którzy chętnie przedstawiają na swych rysunkach przykładowo okoliczność polityczną w kraju.


humor rysunkowy
Napisał: Mad House Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com


Mieszkamy niestety w czasach, gdy okoliczność na arenie politycznej przekształca się niezwykle prędko. Jednak nie można brać wszystkiego na poważnie, czasem należy się także trochę pośmiać. I właśnie do tego służy nam humor rysunkowy. Każda persona, jaka spędza w Sieci kilka godzin, na pewno zobaczyła wiele zabawnych obrazków różnorodnych rodzimych grafików. Największa ilość śmiesznych obrazków tyczy się właśnie areny politycznej, lecz pojawiają się też zabawne rysunki z życia małżeńskiego bądź głupoty bLondynek.


W dzisiejszych czasach darmo poszukiwać gazety, w której specjaliści od grafiki nie zamieściliby pewnej zabawnej grafiki. Niekiedy możemy napotkać tak niezwykle bezsensowne sytuacje, iż grzechem mogłoby być nie udokumentować ich i nie namalować czegoś zabawnego. Taki humor rysunkowy to doskonała atrakcja i dla miłośników standardowych czasopism i dla sympatyków satyrycznych stron w Internecie. W Polsce najbardziej znanymi grafikami satyrycznymi okazują się być np. Szczepan Sadurski i Andrzej Mleczko. Ten pierwszy posiada wręcz swą stronę internetową, na której można zobaczyć bardzo dużo jego śmiesznych rysunków z różnorodnych dziedzin.
Miejmy w pamięci, że nie warto brać wszystkiego na poważnie, czasem razem ze znajomymi trzeba się też trochę pośmiać. Bo co by to było gdyby własny świat był taki poważny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:49:30
Tagi: rozrywka, czas, sieci, Londyn, gazety