Dlaczego jumping fitness to wspaniały sposób na piękną sylwetkę? Do jakiego miejsca warto się udać, żeby tak poćwiczyć?

W ostatnim czasie coraz popularniejsze są ćwiczenia na trampolinach, jakie określa się też jako jumping fitness. Te ćwiczenia się naprawdę efektywne, stanowią ogromny wydatek energetyczny dla każdego ćwiczącego.
Zegar ścienny wskazówki NEXTIME
Napisał: NEXTIME
Na podstawie: www.decosalon.pl


Mają same plusy, wzmacniają, ale i kształtują mięśnie, poprawiają wygląd ciała, zwłaszcza w “problematycznych” miejscach jak pośladki i uda.


Jumping fitness, przez niektórych definiowany także jako jumping frog, to specjalnie stworzony zestaw ćwiczeń kardio, jakie pomagają uzyskać lepszą sylwetkę. Nie da się go nie lubić, bo nie musimy się mierzyć z trudnymi zadaniami, takimi jak na siłowni, w tym miejscu po prostu… skaczemy na trampolinie. To sprawia, że u takich aktywnych osób uwalniają się ogromne ilości endorfin, a one mają wielki wpływ na uczucie radości i pełnego zrelaksowania.


jumping szczecin
Napisał: Tatralandia
Na podstawie: www.tatralandia.sk


ogród
Napisał: Keira McPhee
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie każda trampolina jest dobra do tych ćwiczeń, musi być specjalna - na przodzie mieć metalową rączkę, która pomaga utrzymać równowagę w czasie skakania. Konstrukcja jest stalowa, ma kształt sześciokąta, masa trampoliny zaś nie przekracza dwanaście kilogramów. Trening takiego typu prowadzony jest przez wykwalifikowanych trenerów, by ćwiczenia były z jednej strony bezpieczne, z drugiej, ażeby efekty były błyskawicznie widoczne.
Jak marzymy, aby błyskawicznie zrzucić parę kilo, a ponadto, ażeby czuć się wspaniale na co dzień, powinniśmy skorzystać z takiej formy ćwiczeń, jaka jest niejako zabawą, co jeszcze mocniej powinno zachęcać do ćwiczeń. Istotne też jest to, że praktycznie w każdym dużym mieście oferowane są takie trampoliny, a zwłaszcza jak jumping Szczecin ma wiele do zaoferowania w tym temacie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:35:41
Tagi: pani, wygląd, miejsca