Jeśli organizujemy spotkanie z planszówkami, to warto dobrać gry do gustów zaproszonych gości

Gry planszowe to znakomite rozwiązanie na wieczorne spotkania z przyjaciółmi. Jeśli chcemy miło spędzić czas z rodziną to także warto rozłożyć na stole jakąś dobrą grę, a na pewno wszyscy będą dobrze się bawić.


Jeśli poszukujemy planszówki dla całej rodziny, to idealnym wyjściem mogą być Przebiegłe Wielbłądy.
Pianino, fortepian
Napisał: east_mountain
Na podstawie: http://www.flickr.com


Otrzymała ona tytuł Gry Roku 2014 oraz jest wyjątkowo emocjonująca. Ważne jest to, iż mogą grać w nią już dzieci od ósmego roku życia. Jeśli zatem pragniemy, by spotkanie rodzinne wypadło dobrze, to opłaca się zakupić tę grę. W przypadku gdy mamy nieco starsze grono i urządzamy spotkanie planszówkowe dla znajomych, to możemy na przykład nabyć grę planszową polskiego wydawnictwa Portal Osadnicy Narodziny Imperium.

Jeśli ciekawi Cię problematyka poruszana w niniejszym tekście, sprawdź pełną ofertę (http://zaklady.ebetx.pl/), a z pewnością będzie ona dla Ciebie warta zainteresowania.

Owa skomplikowana karcianka z pewnością zapewni nam mnóstwo emocji. Jeśli uwielbiamy pojedynki i rywalizację, to dobrze będzie zakupić gry z serii Summoner Wars.


przebiegłe wielbłądy
Napisał: Adam Lehman
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ten ostatni tytuł przypomina nieco szachy, ponieważ mamy planszę, po której ruszamy się rozmaitymi postaciami. Należy nadmienić, że gra Summoner Wars wymaga taktycznego zmysłu i sporego kombinowania, aby zwyciężyć. Jeśli planujemy zorganizować spotkanie przy grach planszowych, to należy wiedzieć, z kim przyjdzie nam grać. Nie wszyscy uwielbiają zaciekłą rywalizację, więc dla nich idealnym wyborem będą Przebiegłe Wielbłądy.
Jednak jeżeli mamy znajomych, którzy kochają sporo kombinować oraz są w stanie spędzić kilkanaście godzin wymyślając optymalną strategię, to warto zakupić bardziej skomplikowaną grę. Znakomitym wyborem będą Osadnicy Narodziny Imperium. Ta z pozoru prosta gra oferuje bardzo wiele opcji budowy swojego imperium i pokonania przeciwników.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:01:12
Tagi: czas, możliwości, raj