Jeżeli już kogoś obdarowywać to czymś interesującym

Kiedy myślimy o tym, co kupić dla naszego mężczyzny z okazji , któregoś ze świąt zaczynamy się denerwować. Wiadomo, że, jeżeli to początki znajomości to pomysłów jest wiele, ale im dłużej jesteśmy razem, tym ciężej nam dawać jakieś ciekawe prezenty. Jednak jest pewien genialny pomysł, o którym mogliśmy wcześniej nie pomyśleć i jest to jazda samochodem na prezent. Nie chodzi tu, o jakiś zwykły samochód, o najzwyczajniejszą pod słońcem przejażdżkę a o szaleństwo w samochodzie rajdowym.


Są przedsiębiorstwa, które organizują różnego rodzaju przejażdżki samochodem, które sprawiają, że adrenalina rośnie i co bardzo ważne nasz partner będzie zachwycony, gdy dostanie taką niespodziankę. Nie ma, co płacić za kolejne szorty, pasek do spodni czy wodę toaletową. Dajmy naszemu partnerowi coś, co sprawi, że zapłonie mu krew w żyłach.

Ciekawy sposób na zapełnienie wolnego czasu

prezenty
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu
Każda wolna, wspólna chwila spędzana przed odbiornikiem TV potrafi zabić każdy, nawet najwspanialszy, związek szczególnie, kiedy powtarza się to, jakieś sześć razy w tygodniu. Oczywiście my kobiety, w tym czasie malujemy paznokcie, nakładamy odżywki na włosy, pielęgnujemy siebie i mówimy tyle, że buzia nam się nie zamyka, a facet udaje, że to, co ogląda w TV jest interesujące. Dlatego, miłe panie mogłybyśmy przestać strzelać „focha” na wychodzenie na miasto partnera, dajmy mu trochę luzu niech wyskoczy z kolegami na laserowy paintball. Ajeśli mamy świadomość, że nasz mężczyzna pasjonuje się strzelaniem, to może dać mu jako prezent kurs strzelecki w warszawie.

Czy zaciekawił Cię nasz wpis? Jeżeli odpowiesz twierdząco, to idź tutaj i przeglądnij tam kolejne fascynujące posty. Nie zwlekaj!Wszystko to sprawi, że znajdziemy nowe tematy do rozmów, bo Kiedy naszego partnera nie będzie, my możemy
prezenty
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
pójść na jogę lub pójść do kina z przyjaciółkami. Warto pokazać, że jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy muszą czasem spędzić trochę czasu bez siebie i nie chodzi tylko o wyjście do pracy. Później, kiedy będziemy już wieczorem tylko we dwoje, będzie o wiele przyjemniej, znowu zaczniemy być interesujący dla partnera, a to przecież niesamowicie istotne. Jeżeli, więc chcemy, żeby nasze związki trwały długo i szczęśliwie róbmy coś ciekawego. Lepiej nie siedzieć przed TV, bo to zabija i związek i każdego z osobna. Pamiętajmy również o tym, że jeżeli dawać już jakiś podarek to od serca. Naprawdę bywa, że lepiej nie kupić nic, niż kupować oklepany prezent byle tylko coś kupić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:03:39
Tagi: samochód, praca, okazja