Alkohol w ramach prezentu - czy warto?

Gdy rozmyślamy o zrobieniu komuś prezentu mamy wiele dylematów. Czasem nie mamy pojęcia, co ktoś tak naprawdę lubi. Ogólnie mamy zbyt małą wiedzę dotyczącą osoby, której mamy zrobić prezent. Wtedy mamy problem. Zawsze właściwą opcją jako prezent jest alkohol, więc tak możemy łatwo wyjść z opresji. Podarkiem może zostać nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeżeli ktoś robi sam dla siebie parę butelek. A gdy nie mamy takiej możliwości, to zawsze można zakupić cytrynówkę w zwykłym sklepie z trunkami. Osoba obdarowywana na sto procent będzie szczęśliwa.


Bo nawet, jeżeli ona sama nie lubi alkoholu, to będzie mogła takim trunkiem częstować znajomych. Ważne, żeby butelka, w której podarujemy alkohol była fajnie zapakowana, bo jeśli już ma być to upominek, to niech się godnie prezentuje - sprawdź na stronie.

Jeżeli zaprezentowany tekst zabrał Cię w nieznany rejon wiedzy, to dobrze się składa, ponieważ możesz zgłębić pozostałe informacje tutaj (https://www.scootive.pl/Grand-Fingers) - kliknij na ten link i poczytaj więcej.Prezenty świąteczne dla firm
nalewka
Napisał: thedabblist
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy prowadzimy firmę trzeba pamiętać, że święta dla wielu ludzi to bardzo istotny czas. Tak, więc dobrze nie zapominać o naszych klientach. Dobrze wyszukać firmę, która może zrobić jakiś niewielki prezent firmowy dla części klientów, którzy wyróżniają się we współpracy z nami. Dodatkowo jakiś podarek z logo firmy musi również zostać wręczony pracownikom. Warto by ludzie, którzy pracują w naszej firmie poczuli się doceniani. Upominkiem może być nawet bombka ze słodyczami w środku z logo naszej firmy i imieniem pracownika, bo w święta najważniejszy jest gest a nie cena. A upominek świąteczny dla firm to nie lada gratka dla przedsiębiorstw, które zajmują się tego typu usługami.


upominki firmowe
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Są one w stanie zrobić nawet niewielkie i suma summarum niezbyt kosztowne, ale ciekawe i miłe podarki. A jeżeli mamy ochotę dać prezent firmom, które z nami współpracują, czyli dokładniej mówiąc - innym prezesom to możemy wybrać jakiś droższy alkohol albo kosz upominkowy. Wszystko jest zależne od stopnia zażyłości. Bo wiadomo, że biznesowe sprawy sobie, a często poza tym też mamy kontakt poza pracą z wieloma osobami. Dlatego w czasie szukania prezentów firmowych dobrze trochę się zastanowić. Można też wyznaczyć osobę, która będzie odpowiadała za organizację upominków świątecznych u nas w firmie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:24:42
Tagi: alkohol, podarki, praca, opakowanie, klienci