Drewniane i niebanalne, czyli prezenty z klasą.

pudełka ozdobne
Napisał: desi.italy
Uwielbiamy otrzymywać prezenty. Święta prawda. Ile to razy czujemy te ciarki na plecach, gdy trzymamy w rękach pudełko opakowane w ozdobny papier i zastanawiamy się, co może kryć jego wnętrze. Ale tak samo jak lubimy je dostawać, lubimy je także wręczać. Kupić dobry prezent to dziś prawdziwa sztuka. Nietuzinkowy, a przy tym praktyczny - w zależności, co kto lubi. Częste stało się dawanie drobiazgów wykonanych z drewna. Są to proste, a zarazem wytworne przedmioty, które będą cieszyły oko niejednego znawcę.

Zacznijmy od czegoś zdawać by się mogło: banalnego jak opakowania drewniane. Małe, krótkie, płaskie lub kwadratowe są zgodną z naturą formą, w której możemy ukryć nasz prezent. Ręcznie zrobiony, z największą dbałością o najmniejsze elementy, może stanowić prezent sam w sobie, który będzie ozdabiał nasze wnętrza. Od tych prostych po najbardziej drogie: te, w których ukryjemy jakąś statuetkę po te, które są pudełkami okolicznościowymi. Dodatkowo, wytwornego wyglądu dodadzą im wykonywane w różnych technikach grawerowania tradycyjne i specjalnego rodzaju zamknięcia.

Skoro już przy opakowaniach jesteśmy, to należy wspomnieć drewniane pudełka. Idealnie nadają się do przechowywania babskich drobiazgów: łańcuszków. Posiadają też iście kobiecy wygląd. Dużym powodzeniem cieszą się te wykonane za pomocą decoupage. sklep plastyczny decoupage polega na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wyciętego z kartki motywu tak, aby docelowo wyglądał jak namalowany. Motywów takiej twórczości jest mnóstwo: od kwiatów przez reprodukcje (www.twoja-galeria.eu/reprodukcje/131-bouguereau-william-adolphe/) obrazów po postaci pop kultury. Podsumowując: co kto lubi. Tego rodzaju pudełka cudownie prezentują się w damskiej garderobie.

Także mężczyzna musi mieć na swój drewniany gadżet. Drewniane skrzynki na wino bezsprzecznie kojarzą się każdemu facetowi z smakowitą zawartością. Skrzynki na wino mogą być wykonywane praktycznie w każdym rozmiarze. Sporym uznaniem cieszą się te na dwie butelki wina, ponieważ łatwo zmienić je na zestaw upominkowy, zamieniając jedną butelkę na słodycze. Aby naszej wartościowej zawartości nic nie zaszkodziło, wolne miejsca w drewnianym opakowaniu zapełniamy wiórkami z papieru.

Produktów zrobionych z drewna jest mnóstwo, że bez kłopotu można je polecić na każdą okazję. Wyroby drewniane to po prostu wykwintna ozdoba, która należy mieć stojącą na naszej półce. Więcej na
Napisał: k.s.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:15:12
Tagi: drewno, skrzynki, wino, prezent, opakowania, pudełka