Zaskocz ukochaną portretem 3d w krysztale

Myślisz innowacyjnie i szukasz nietuzinkowego, wyjątkowego prezentu dla dziewczyny? Chcesz żeby twój upominek łączył ekstrawagancję i stylowość? Nie tylko na urodziny, czy rocznicę rozważ zakupienie portretu w trójwymiarze z kryształem.
Sklepy upominkowe roją się od wyszukanych pomysłów na prezent. Wyjątkowe kubki z przesłaniem, pamiątkowe kartki, arcydzieła rzeźbione w drewnie – zakupując takie produkty połączymy pozytywny przekaz z uśmiechem jubilata.

kryształowa kula
Napisał: jqmj (Queralt)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy w grę wchodzi podarunek większego kalibru i chcemy kupić wyłącznie unikalny prezent rozważmy zamówienie zdjęcia w krysztale lub szkle.

Jeśli opisywany artykuł Cię zafrapował, to bez zwłoki kliknij ten odnośnik - ta unikalna strona www (https://legovisko.pl/pl/p/Legowisko-Ponton-Wyspa/55) z pewnością także okaże się dla Ciebie interesująca.

Druga z opcji wymaga większego wkładu, nie tylko kwotowego. Warto pochodzić za podobnym upominkiem i poprzeglądać oferty w sieci, jeżeli najbliższe punkty z pamiątkami z kryształu znajdują się daleko. Jeśli ani pieniądze, ani realizacja zlecenia nie zniechęcają nas do zakupu portretu w trójwymiarze i krysztale, można być pewnym, że jako niepowtarzalny darczyńca sprawimy bliskiej osobie ogromną niespodziankę na lata.

Nie minęło wiele czasu i technika 3D przywędrowała z kin i telewizorów do upominków. Wcześniej rolę ekskluzywnych pamiątek spełniały pamiątkowe tabliczki: w szkle, czy w stopach metali. Są one dobrym sposobem na podkreślenie rodzinnych uroczystości do dzisiaj.Część twórców fotografii „kryształowej” mówi wprost o rewolucyjnym odkryciu, nowej niszy, ciekawej technice, którą napotyka coraz większy odzew u zamawiających. Ci, którzy pierwszy raz stykają się z portretem 3d w krysztale są zachwyceni nową techniką. Sekret polega na laserowaniu i dopasowaniu portretu w wybraną bryłę kryształu.

Jak się mają zatem koszty za podobne gadżety i gdzie zdobędziemy zdjęcia 3D w krysztale? Jeśli w pobliżu nie znajduje się specjalista od grawerowania w trójwymiarze, warto zerknąć na strony internetowe firm od fotografii 3D. Kilkucentymetrowy kryształ z małym zdjęciem to koszt w granicach stu do nawet czterystu złotych. Pamiętajmy, że usługa składa się z dwóch czynności.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta kwestia, szybko sprawdź link (http://yellow-shop.pl/kolczyki-stal-szlachetna) a poznasz o wiele więcej szczegółów, które bez wątpienia wywołają u Ciebie piękny uśmiech.

Przeróbka standardowej fotografii w trójwymiarowe to część pierwsza usługi, grawerowanie w krysztale to druga sprawa. Jeśli pieniądze odgrywają w intencji drugorzędną rolę, możemy rozejrzeć się za ekstrawagancką formą kryształu, np. sercem, rombem, „pomarszczonym prostokątem” itd.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:03:36
Tagi: zdjęcia, 3D, prezent, upominek, prezentem, prezentu, kryształu