Ultrabooki, a także ubranie sportowe dla mężczyzn

Każdy współczesny facet uwielbia nowe technologie oraz sport. Jeśli nie posiadasz pomysłu na prezent dla mężczyzny możesz podarować mu nowej generacji notebook - czyli ultrabook lub modną odzież marki Umbro.

Ultrabook jest to odmiana notebooka oraz nowa klasa tych urządzeń. Zresztą zobacz sama np. Apple. Ultrabook musi spełniać pewne założenia: niewielka waga; niewielka grubość; długa żywotność baterii i czas pracy; cena maks. 2000 USD; opcjonalnie ekran dotykowy; atrakcyjny design. Ultrabooki Apple mają wszystko to, co potrzeba do edycji zdjęć, komponowania muzyki, edycji filmów oraz gier 3D. Dużą szybkość komputera zapewnia dwurdzeniowy procesor. 4 GB pamięci operacyjnej pozwala na uruchomienie i szybkie działanie wielu programów oraz gier. Wiele miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry, zapewnia dysk o pojemności 500 GB.

ultrabook
Napisał: Samsung
Na podstawie: Samsung
Ultrabooki Apple posiadają wysokiej jakości obraz na dużym ekranie z podświetlaniem LED oraz posiadają czas pracy do 7 godzin po pełnym naładowaniu baterii. Ultrabooki HP mają wbudowany procesor doskonały do podstawowych zastosowań tj. obsługa poczty e-mail i przeglądania stron internetowych. Pamięć RAM o pojemności 4 GB, gwarantuje szybką pracę na tych komputerach. Można mieć otworzone kilka aplikacji jednocześnie i będą one działały bez żadnych problemów. 500 GB pojemności dysku twardego, pozwala na przechowywanie w laptopie bardzo dużej ilości danych, np: filmów, muzyki, gier i innych plików. Ultrabooki HP posiadają Duży ekran, dzięki któremu można komfortowo pracować lub używać multimediów.

Ultrabooki Toshiba wyróżnia wydajny procesor jak i dedykowana karta graficzna, podświetlana klawiatura oraz atrakcyjna cena. Za przyśpieszanie pracy procesora odpowiedzialna jest technologia Intel. Bezproblemowe oglądanie filmów i zdjęć jak i granie w gry zapewnia komplet wbudowanych w procesorze funkcji graficznych – przy doskonałym czasie pracy na akumulatorach. Ultrabooki Toshiba dzięki temu że są cienkie i niewielkiej wadze są lekkie. Czas pracy akumulatora to 6 godzin.Ciekawym pomysłem na prezent prezent z grawerem dla mężczyzny jest też odzież firmy Umbro. Każdy, kto interesuje się modą bazującą na stylu sportowym, doskonale zna firmę Umbro. W 2008 roku marka Umbro została wykupiona przez Nike, co pozwoliło jej stworzyć nową, świeżą jakość. W obecnej ofercie Umbro dominują 2 trendy: kolekcje dedykowane profesjonalnym klubom piłkarskim, a także linie o przeznaczeniu do chodzenia na co dzień, skierowane typowo do szerokiego grona odbiorców. W ofercie Umbro znajdują się koszulki, polówki, szorty i bluzy luźno nawiązujące do sportowego pochodzenia marki. Odzież Umbro, podobnie jak buty tej brytyjskiej marki, jest uniwersalna i funkcjonalna, dlatego z powodzeniem można połączyć ją z jeansami albo innymi elementami stylu codziennego.

Tak więc planując kupić niespodziankę chłopakowi dobrze jest postawić na sprawdzone rozwiązania, czyli np. to.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-25 00:00:12
Tagi: notebook, baterie, odzież, e-mail, ultrabook