Co to jest reiki i w jaki sposób może ono nam pomóc w najróżniejszych życiowych problemach?

Ostatnimi czasy dość często słyszymy słowo Reiki, nie zawsze jednak wiemy, co ono dokładnie oznacza. Ta w zasadzie stara metoda uzdrawiania przy pomocy mocy cieszy się aktualnie dość dużym powodzeniem wśród ludzi, którzy kochają stan całkowitego oczyszczenia duszy i ciała. Ale na czym właściwie zasadza się cała koncepcja?
muzyka - image
Napisał: Tomasz Ośmiałowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Reiki to alternatywna metoda uzdrawiania wyłącznie przy użyciu energii płynącej przez dotyk. W aktualnych czasach cieszy się ona coraz większą popularnością powodzeniem - nie tylko w takich aglomeracjach jak Warszawa, lecz nawet w mniejszych miastach, jak Cieszyn - i jest chętnie wybierana przez osoby cierpiące na różnego rodzaju choroby i bóle - sprawdź: usługi tarota w Cieszynie. Można zatem twierdzić, że każda dzisiejsza wróżka proponuje sługi tego typu. Usługi te zostały też wprowadzone przez niektóre szpitale świata jako terapia uzupełniająca, która ma za cel poprawienie humor pacjentów. Koncepcja

ogląd - muzyka
Napisał: Tomasz Ośmiałowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
reiki polega na uniwersalnej myśli, że za wszystko na naszym świecie odpowiedzialna jest harmonia. Jeżeli więc jesteśmy chorzy lub coś nam dolega, oznacza to, że nasza wewnętrzna harmonia została zatrzymana. Cała terapia polega na magazynowaniu białej energii w osobie uzdrawiającej. Później wróżka lub uzdrowiciel kładzie ręce na bolącym lub chorym miejscu i oddaje swoją energię pacjentowi - wróżby przez Skype.

Reiki działa dziś jako pseudonauka i jest negowany zarówno przez Kościół Katolicki, jak i naukę. Wszystkie udane przypadki leczenia, w których pomogło reiki przypisywane są efektowi placebo. Osoby, które wypróbowały reiki są jednak jednogłośne – efekt jest nieziemski i warto go wypróbować.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-30 11:39:51
Tagi: nauka, Warszawa, rzeka, rap