Państwa Półwyspu Indochińskiego są cudowne oraz miłe dla podróżników

Warto odwiedzić Azję, ponieważ jest to kontynent wielu atrakcji — przepyszne jedzenie, mili mieszkańcy, interesująca religia i niezapomniane widoki.


Jeśli pragniemy lecieć do Azji, to warto zacząć od zwiedzania Birmy.
książki
Napisał: Jaka Santana
Na podstawie: http://www.flickr.com


To jeden z |najbardziej atrakcyjnych państw Azji, który przez bardzo długi okres był niedostępny dla turystów. Wobec tego jest taki tajemniczy oraz interesujący. Panującą religią jest tam buddyzm i jest to zauważalne w podejściu ludzi. Są bardzo przyjaźni, pomocni i ufni. Jeżeli wpiszemy w internecie hasło Birma, to możemy być zdezorientowani, gdyż wyskoczy nam dużo witryn o Mjanmie. Nie należy się martwić, gdyż to jest właśnie nowa nazwa państwa. Może nie aż taka nowa, gdyż istnieje od prawie 30 lat, jednak nie wszystkie państwa świata ją uznały i stąd całe zamieszanie. Jednak nie określenie powinno nas zaciekawić, a niesamowite miejsca tego kraju. Niezwykle duży odsetek przyjezdnych decyduje się na zrobienie objazdówki po kraju. Zaczynają od Yangon, następnie Nyaungshwe i na końcu jeszcze Bagan. W taki sposób można odwiedzić największe atrakcje kraju. Niektórzy decydują się dodatkowo na przykład na trekking w okolicach Kalaw lub odwiedzenie Złotej Skały w Kyaiktiyo.
Nie zapominajmy jednak o tym, że niekiedy trzeba zboczyć z utartego szlaku, żeby móc zobaczyć rzeczywiste życie mieszkańców i aby móc odkryć pozostałe przepiękne oraz dzikie miejsca.

Hej, sprawdź to kurs do matury z angielskiego, jeśli do tej pory nie wiesz o tej niesamowitej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Należy mieć jednak na uwadze też to, że państwem rządzi junta wojskowa, która robi wszystko co w jej mocy, aby zamknąć mieszkańcom możliwość kontaktu ze światem zewnętrznym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-25 19:08:12
Tagi: świat, turystów, okres