Zamysły na prezenty dla panów

Urodziny, Imieniny, a może dzień chłopaka? Mniejsza z tym jaka to uroczystość. Prawda jest taka, że kupno upominku dla płci męskiej to koszmar. Perfumy, książka czy krawat? A może kupon na zakupy czy też praktyczny sprzęt domowy?Przed problemem wyboru prezentu stawia nas życie tuż przed urodzinami, imieninami i pozostałymi jubileuszami, a zwłaszcza przed świętami - w czasie zakupowej gorączki w grudniu. Mamy świadomość, że odpowiednio dobrany podarunek sprawi obdarowanemu mnóstwo radości, a nietrafiony - wprawi w skrępowanie (również obdarowującego). Jakie podarunki są mile widziane?


portfel
Napisał: Stocard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pierwszym z nich mogą być portfele Pierre Cardin, które są scaleniem praktyczności i wytworności. Dzięki zużytkowaniu szlachetnego towaru w stonowanym kolorze portfele Pierre Cardinustanawiają niezwykle wykwintny dodatek - czytaj więcej. Portfele Pierre Cardin tow szczególności różnorodność kształtów, bogactwo barw i odcieni, i także niestandardowe kontrastowe dodatki. Ważną cechą tych portfelibędzie też bardzo przemyślana praktyczność dostosowana tak samo dla minimalistów, dla których portfel to wyłącznie 'pojemnik' na pieniądze, jak też dla ludzi szczególnie opornych, dla których portfel to jakby mała torebka albo saszetka, w którym powinno się pomieścić kilkanaście kart kredytowych, dowód rejestracyjny, rachunki a także wyciągi z kart kredytowych lub zdjęcie ukochanej osoby.

Skoro masz chęć dodatkowo zbadać ukazany tu problem, to kliknij ten link. Bez strachu, to wiarygodny link (http://koell.pl/) - są tam zajmujące publikacje.kliknij w link
Napisał: Krenig
Na podstawie: Krenig
Przystępne modele Pierre Cardin wyróżniają się niezwykle atrakcyjnym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Inną ofertą na prezent mogą być aktówki męskie. Jest to wyjście, które pozwoli na szybką organizację w każdej sytuacji. W większym stopniu poręczne aniżeli teczki, dlatego też częściej są wykorzystywane w ciągu dnia w biurze. Aktówki męskie pozwalają na noszenie dokumentów czy notatek w czystości . Aktówki męskiewyposażone są dodatkowo w punkt na długopis, karty kredytowe lub wizytówki, dzięki czemu zawsze można mieć je blisko.


Wynalezienie prezentu, który sprawi komuś dotkliwą radość, nie jest łatwym zadaniem. Pamiętajmy więc o trzech normach. Pierwsza z nich związana jest z zdumieniem: dobry podarunek to taki, który jest niespodzianką. Druga idea dotyczy wiedzy: aby sprawić komuś stosowny podarunek, trzeba znać jego upodobania i zainteresowania. Trzecia zasada związana jest z fantazjowaniami: świetny prezent jest odzwierciedleniem naszych pragnień a także marzeń, na których zrealizowanie sami byśmy bodajże się nie odważyli. I pamiętajmy, że nie znacząca jest cena, ale istotaupominku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-03-08 12:25:33
Tagi: upominek, kredyt, pragnienia